fbpx

HELL NIGHT vol 8

Pekelná přetrénovaná noc – Hell Night vol 8!

PARKOUR • FREERUNNING • TRICKING • STREET WORKOUT • BREAKDANCE • AERIAL SILK

16.09.2017 se uskutečnilo již 8. pokračování akce HELL NIGHT – noční trénink v gymnastické hale. Tentokrát jsme oslavili i 6. narozeniny Born to Trick Academy, která kdysi fungovala pod názvem Freerun School.

Hell Night vol 8

Společná fotografie Hell Night vol. 8

Brány do tělocvičny se pro účastníky otevřely kolem sedmé hodiny večer, kdy se všichni zaregistrovali, složili si věci a pomalu se začaly zahřívat a trénovat. O 20:00 promluvil Denis Seliak, který všechny přivítal, představil pozvaných trenérů z Česka a Slovenska, a partnerů akce. Následovala exhibice trenérů.

Exhibícia trénerov Hell Night vol.8

Exhibice tréneru – Ján Minárik

Od deváté hodiny až do půlnoci probíhaly workshopy pod vedením zkušených trenérů, kteří přijali naše pozvání. Za PARKOUR a FREERUNNING naše pozvání přijali: Marek Dědek a Michal Morávek z České republiky. Ze Slovenska přišla Kristína Bírová, Sebastián Dratva, Martin Šimora, Ján Minárik a Michal Barbier – který měl workshop ze silových prvků handstad a Planch.

Handstand workshop Michal Barbier

Handstand workshop s Michalem Barbierem

Za disciplínu TRICKING přišel Eduard Mochnáč, BREAK DANCE představil Marián Murda alias Majland z taneční skupiny Outbreak.

Break dance workshop Marián Murda, Hell Night vol. 8.

Break dance workshop

 

Ženy a dívky jsme potěšili workshopem vzdušné akrobacie na šálách – AERIAL SILK, který trénovala talentovaná Katarína Sobinkovičová ze seskupení Ariadnina nit.

Aerial SIlk workshop, vzdušná akrobacia - Katarína Sobinkovičová.

Workshop aerial silk – vzdušná akrobace – Katka Sobinkovičová.

Po třech přetrénovaných hodinách jsme si udělali společnou fotografii a dopřáli krásnej a chutnej dort na oslavu 6. narozenin. Každý účastník obdržel výživný proteinový nápoj od proteinworld.sk a pokračovalo dále volným tréninkem cca do 3 hodiny ranní.

Torta 6. narodeniny Born to Trick Academy

Krájení dortu – 6. narozeniny Born to Trick Academy

Připravili jsme i malé překvapení. Na závěr se promítal film ROOFCULTURE ASIA od parkourového týmu Storror z Anglie. Neznámo říci zda film všichni shlédli, nebo už jen snili o dalekých precizích či jiných tricích. 🙂

Za parádní fotky děkujeme fotografovi Dest. Prohlédnout si je můžete v albu na facebooku.

Děkujeme všem trenérům kteří přijali pozvání, a také všem účastníkům kteří si přišli tuto akci s námi užít. Věříme že se vám líbilo a vidíme se na dalším pokračování Hell Night-u!

Shlédni video o tom jak probíhal Hell Night vol. 8, a procíť tú atmosféru!

 

 

Facebook Comments

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *