fbpx

HELL NIGHT Vol 9

Opět jsme zažili pekelnou noc HELL NIGHT Vol 9 v Born to Trick Academy.

deváté pokračování skvělé akce Hell Night vol 9 se uskutečnilo 24.02.2018. Ze soboty na neděli se celou noc trénovalo v tělocvičně za účasti skvělých, zkušených trenérů i atletů Born to Trick. Tradičně jsme začali o 20 hodině proslovem. V úvodu jsme všech přivítali, představili jsme partnery a pozvaných trenérů. Trenéři se nám odprezentovali v nadupané exhibici na odrazové ploše i na hrazdě.
Treneri Hell Night vol 9

Přivítání účastníků, představení trenérů a partnerů akce.

Po exhibici následovaly tři vedené 45 minutové hodiny. Nové poznatky mohli účastníci načerpat z různých pohybových disciplín. Z parkouru a freerunningu byly připraveny skvělé workshopy pro začátečníky i pokročilé.
parkour freerunning workshop

Workshop parkour a freerunning.

Učit jsme se mohli od Born to Trick atletů Sebastiána Dratvy, Kristiána Kaduka a Kristýny Bírové. Dále od zkušeného trenéra parkouru a freerunningu Matina Šimoru, též Davida Solivajsa a od českého hosta Petra Houbku.
workshop hell night vol 9

Workshop roll 360 ° s Born to Trick atlétem Sebastianem Dratva.

Disciplínu street workout zastoupil Born to Trick atlet Samuel Figúr. Tricking nám předvedl Zoltán’Zolo’Sidó, od kterého jsme se také mohli přiučit novým prvkům. Zajímavý workshop vedl i Born to Trick atlet Ján’Johnny’Minárik. Dynamické stojky, které se dají využít v disciplíně break dance.
Dynamic handstands workshop Hell Night vol 9

Workshop dynamické stojky pod vedením Born to Trick atleta Jána’Johnny’ Minárika.

Program sme opět doplnili i o atraktívnou akrobaci na šáloch aerial silks. Workshopy vedla Katarína Sobinkovičová zo skupiny LaLyra.
Aerial Silk worskshop Hell Night vol 9

Workshop aerial silks s Katkou Sobinkovičovou.

Tři hodiny vedených tréninků jsme ukončili kolem půlnoci. Udělali jsme si společnou fotografii, po které se podávalo Hell Menu. Rozkrojili jsme chutný dort a posilnili se proteinovým nápojem.
Torta Hell Night vol 9

Hell Menu chutná torta a proteínový nápoj.

Pokračovali jsme tréninkem až do cca půl 4 nad ránem. Uložili jsme se na krátký spánek a ráno v 8 hodin se tělocvična začala pomalu vyprazdňovat..

Děkujeme všem za skvělou atmosféru a naplnění kapacity haly!

Věříme, že jste si akci užili. Že každý si perfektně zatrénoval, potkal starých známých, poznal nových lidi, motivoval se nebo odevzdal zkušenosti dále .. 🙂 Vidíme se zas na další akci ale předtím si jěšte shlédni skvělé video a procíť zde atmosféru! 😉 Děkujeme!

Všechny fotografie od fotografa Desta jsou v albu zde.

Děkujeme trenérům, že přijali naše pozvání! Born to Trick atleti: Ján’Johnny’Minárik, Kristína Bírová, Kristián Kaduk, Sebastián Dratva, Samuel Figur. Dále ostatním skvělým trenérům: Katarína Sobinkovičová, Martin Simor, Petr, Hubka, David Solivajs, Zoltán’Zolo’Sidó.

Děkujeme partnerovi Kebabizňa za ‘palivo’ pro trenéry. Díky patří i fotografovi za perfektní záběry Dest.sk.

Hell Night Vol 9

Facebook Comments

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *