fbpx

IMACoN Speed Warmup 2018 (Brno)

IMACON SPEED WARMUP 2018 (Brno)

Navštívili jsme další In Motion událost IMACoN Speed ​​Warmup 2018, která se konala v jejich nové větší hale v Brně.

Born to Trick atleti Sebastián Dratva, Michal Marček, Denis Seliak a Kristián KADUKO se této události zúčastnili a toto je jejich report.

Event trval tři dny a nechyběly ani speciální hosté známý parkour atleti Kie Willis, Lynn Jung, Joseph Henderson, Alex Schauer and Joel Eggimann. Na místě měli workshop, kde předávali své parkourové zkušenosti. Máme rádi takové události, protože zde můžete nasbírat spoustu nových zkušenosti. Můžete potkat lidi, které jste do teď viděli jen ve videu na svých obrazovkách. Je to skvělá příležitost i pro začátečníky aby zlepšily své vzručnosti a staly se tak lepšími.

KIE WILLIS-ové Video:

In Motion Academy v Brně je větší než akademie v Praze. Pražskou akademii jsme navštívili také. Zde si můžeš přečíst a podívat celý report: In Motion Academy Winter Jam 2018. Ale zpět k nové hale. Hala je dlouhá a tak nabízí mnoho možnosti kde můžete tvořit své parkour flow. V zadní části se nachází trampolína i s pěnovou jámou do které můžete skákat z různých levelů a hrazd. Nemusíte se bát že dopadnete tvrdě protože jáma je dostatečně hluboká.

IMACoN Speed Warmup 2018

Michal dává palec nahoru – IMACoN Speed Warmup 2018!

In Motion Academy Brno

In Motion Academy Brno, zdroj – https://imacademy.cz

Prví den

Typický deň kedy všetci prichádzajú. Hneď ako sme dorazili sa ľudia už začali zbiehať a trénovať. Takže sme sa pridali a začali skúmať nový priestor spolu s českými bratmi. Mali sme super tréning až dokedy nám nezhasli. Nasledoval spánok a regenerácia!

Druhý den

Druhý den se začal kávou, čajem nebo snídaní. V tento den byla kvalifikace na Speed ​​Run. Denis Seliak se zapojil a úspěšně se mu podařilo postoupit. Abyste se mohli kvalifikovat jste měli dva běhy na rychlost a jejich časy se vám zprůměrovali do jednoho času. Denisovi se tedy podařilo dostat přes kvalifikaci spolu s pěti dalšími atlety jako je Tomáš Zonyga, Petr Hubka, Mikeš Kořínek, David Sumara a Ondrej Sandy. Po kvalifikací byl opět prostor na trénink. Lidé se rozdělili na dvě skupiny. Jedna skupina zůstala trénovat v hale a druhá skupina se vybrala trénovat ven na lokální brněnské spoty.

Večer se konalo finále Speed ​​runu. Finálové kolo obsahovalo tři rychlostní běhy po celé hale. Postupující znali dráhy 2 hodiny před tím takže měli čas na jejich nacvičení. Pak už měli jen jeden pokus. Všichni ukázali že jsou rychlí. Časy byly velmi těsné!

Kdo vyhrál? To se dozvíš ve video reportu z IMACoN Speed ​​Warmup 2018:

Facebook Comments

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *