fbpx

Martin Viedenský

Martin Viedensky

Martin Viedenský

Narozený: 1993
Nasledovat na: FacebookYoutube
Životný styl: Street Workout, Kalistenika
Národnost: Slovensko
Poloha: Trenčín – Slovensko

 

Martin Viedenský – Příběh:

Už odmalička se věnuji různým sportům jako například karate, tenis, fotbal, hokejbal, basketbal, box atd. Sport je pro mě nejlepší způsob jak se odreagovat, jak si vyčistit hlavu, jak se zabavit, obecně nejlepší činnost. Cvičit nebo posilovat jsem začal již cca 5-6 let dozadu v klasické posilovně na strojích, s činkami a pod. Přitom jsem pracoval jako cocktail barman, takže moje životospráva nebyla zrovna nejlepší. Vždycky jsem ale potřeboval svobodu v tom co dělám a nechtěl jsem mít žádná omezení. A proto jsem se i před dvěma lety začal věnovat calisthenike / street-workout-u. Potom jak jsem na internetu viděl video od známých workouterov Hanibal a Barila. Nechápal jsem jak je možné, že při tréninku kde využívají pouze váhu vlastního těla, dokáží vybudovat takovou neskutečnou sílu, vytrvalost a fyzičku. Okamžitě jsem workoutu propadl a z tří shybů na široce začala moje cesta až na Mistrovství světa v Moskvě.

Na začátku bych nikdy neřekl, že se to dá dokázat, nebo že to dokážu právě já. Ze začátku jsem trénoval sám kde se dalo, později jsem potkal pár kluků na jednom provizorním workoutovom hřišti. Kluci se Street workoutu již věnovali nějaký ten čas, a tak jsem začal trénovat s nimi. Za pár týdnů a měsíců jsem se naučil dost na to, abych mohl pokročit sám den za dnem. Je na každém jednotlivci jak se ke svému tréninku postaví, zda je to jeho hobby, vášeň nebo jen způsob jak si jednou za čas zatrénovat.

Za tyto dva roky jsem zažil neskutečně mnoho perfektních akcí, poznal nových skvělých lidí ze Slovenska, Česka a vůbec z celého světa. Našel jsem si ten nejlepší tým, partu skvělých lidí Workout Fanatics. Stal jsem se momentálním leadrem Workout Fanatics a konečně jsem začal plánovat pořádný rozvoj Street Workout-u na Slovensku. Po několika letech snažení, se nám podařilo ve spolupráci s našimi přáteli a lidmi, který nás podporují, vybavit v našem rodném městě – Trenčín pravý Workout Park. Zde se dostávám k současnosti, kde už nebude místo na výmluvy proč se něco nedá! Momentálně dokončuji externí studium na Ekonomické Univerzitě, pracuji jako trenér, trénuji jak se jen dá, připravujeme nové věci s Workout Fanatics a ve spolupráci s Born To Trick. Miluji workout a všechno to, co mi přinesl – nové přátele, nové myšlenky, motivaci, cestování, práci, vzdělávání se, kondici, zdraví atd, atd.

Nikdy se nevzdávat, jít stále dopředu. Pomáhat sobě ale i druhým. Trénovat tvrdě ale i moudře. A nikdy nezůstat průměrným!

Sú to pravidla, kterých se snažím držet co nejvíce. Workout 4 Life, Salute!

Martin Viedenský – Úspěchy:

1. místo – Český Street Workout Battle Vol 2 (Freestyle)
1. místo – Street Workout National Slovak Cup (Freestyle)
1. místo – Street Workout National Slovak Cup (Weighted)
1. místo – Bar Warz (Freestyle)
1. místo – Bar Warz (Weighted)

 

Martin Viedenský – Video:

Facebook Comments