fbpx

Michal Marček

Michal Marček – Born to Trick Atlet

Michal Marcek

Disciplíny: Parkour, Freerunning

Narozený: 1988

Národnost: Slovenská

Žijící: Trenčín, Slovensko

Sleduj Michala na:

web iconFacebook pageInstagram Youtube

Michal Marček – Příběh

Narodil jsem se v Komárně. 10 let jsem žil na Slovensku. Pak jsme se přestěhovali s rodinou do Lince (Rakousko). Po třech letech jsme se přestěhovali do Regensburgu (Německo). Momentálně žiji opět na Slovensku.

Když jsem byl ještě malé dítě, neuvědomujíc jsem dělal Méthode Naturelle (základy parkoru). V tom věku jsem nevěděl o co jde. Jen tak jsem lezl, skákal, hýbal se a užíval si svůj volný čas s kamarády.

Na konci roku 2004. Ještě když jsem žil v Německu jsem začal trénovat parkour serióznější. V září 2005, já a můj bratranec jsme založili náš první parkourovo, freerunningový tým Street Style Flyers Crew. 2007 byl super rok. Vyhrál jsem první místo v soutěţi Red Bull – In The Air. Zúčastnil jsem se Slovensko hledá talent, kde jsme se dostali až do semifinále.

Později v roce 2008 jsem potkal nové přátele, kteří se také věnovali pakouru a Freerunningu. Spojili jsme síly a vytvořili tým Freerun Slovakia. Od tehdy jsem se zúčastnil Red Bull – Art of Motion 2010 ve Vídni. 2011 jsem se opět zúčastnil Česko-Slovensko hledá talent. Zahrál jsem si v různých reklamách, točil různé video projekty. Kde jsem nabral vela zkušeností a tak jsem získal možnost setkat různých lidí z různých koutů světa.

2013 jsme společně s týmem udělali skvělí dokument o Slovenskéj prirode. To byl náš první větší projekt a neskutečně jsem si ho užil. Dalším našim velkým projektem byl Castle Run. Tento projekt se odehrával opět na Slovensku ale tentokrát na hradech! Můžete si prohlédnout 8 epizod dobrodružství.

Michal Marček – Úspěchy

1. místo – Parkour speed run – Parkour Jam Pezinok 2019

Best Trick – Parkour Jam Pezinok 2019

3. místo – International Parkour Festival 2019 v Parkour speed kontestu

Slovenský rekordman v běhu po stěně

2. místo – Born to Trick Challenge týmová soutěž 1. místo – Diverse International Parkour Festival 2013

1. místo – Red Bull – In The Air – 2007 2. místo – Slovenská fotka roku (stojka na budově)

Michal Marček – Fotky

Michal Marček – Video

Facebook Comments