fbpx

In Motion WINTER JAM 2018 – VIDEO

In Motion WINTER JAM 2018 – Praha. Tým In Motion zorganizoval další parkour Jam! Tři dny plné pohybu a parkouru spolu se speciálnimi hosty. Stretli se tu lidé z České republiky, Slovenska, Polska a Anglie!

in motion winter jam 2018

Born to Trick Atléti Denis Seliak a Jakub Halgoš byli opět moderátoři akce. Speciálnymi hosty byl Brewman parkour tým z Anglie (Kelan Ryan, Luke Stones, Max Barker, Sam Sutherland, Seb Koci). Nekteří kluci jsou součástí projektu The Motus Project.

The Motus ProjectBrewman Parkour

Na konci článku si můžete prohlédnout celé video z této události a rozhovor s klukama z projektů Brewman a The Motus Projects.

Během události kluci vytvořili parkour challenge, kde jste jsi mohli přezkoumat své dovednosti. Mali jste neomezené pokusy, k nimž nepřeběhnete všechny výzvy. Pokud jste se snažili co nejrychleji, získali jste nějaký dárek od Brewman parkour. Týmto gratulujeme Born to Trick atlétovi Michalovi Marčekovi. V těchto parkových soutěžích obsadil třetí místo.

Akce jako je tahle posouvá vaše dovednosti i vaše limity. Bola tu přátelská a pohodová atmosféra. Počas noci jsme přespali v hale. Bolo trochu zima, ale přežili jsme. V konečním důsledku, event byl skvělý! Účastníci měli také možnost si zakoupit ístky na akci společně s jídlem. Takže jste se nemuseli starat o snídani, obed a večeři po celý den. Jedlo jste dostali na místě. Skvělá práce In Motion Academy, děkujeme!

Dost bylo psaní .. užijte si video! A nezapomeň dát SUBSCRIBE na youtube Born to Trick pro další aktuální videa!

In Motion Winter Jam 2018 video:

Facebook Comments

You may also like...

1 Response

  1. Červen 30, 2018

    […] gUBy9aQCAuwDb7oA30oqFs […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *