fbpx

Spuštění Web Stránky

spuštění web stránky

A je to tady, oficiální spuštění webové stránky. Časem budou přibývat nové příspěvky s nejaktuálnějšími informacemi o celosvětové komunitě. Budeme spolu s vámi sdílet zajímavé příspěvky, rozhovory s lidmi, příběhy, cesty a různé události z celého světa.

První mínění o Born to Trick bylo 18. listopadu 2013, kdy byla vytvořena Facebook fan stránka. Born to Trick je komunita lidí, kteří žijí pro pohyb a milují dobrodružství. Born to Trick podporuje streetové disciplíny jako parkour, freerunning, street workout, kalistenika, breakin (breakdance) atd.

Born to Trick Oblečenie

FASHION – fotograf: Kristína Spačková

Born to Trick má sponzorovaných atletů a týmy, které jsou podporvané značkou. Značka vyrábí oblečení právě vhodné pro pohyb. Pokud by si chtěl vidět více z módy, prohlédni online obchod. Oblečení je navrženo lidmi, kteří reprezentují konkrétní dicsiplínu. Je navrženo tak, aby bylo pohodlné a stylové.

street workout freestyle

Martin Viedenský – fotograf: Kristina Spačková

Breakcance Freeze

Jan Minárik – fotograf: Kristína Spačková

Prohlédni si webovou stránku, najdi svůj životní styl, následuj sociální sítě nebo mrkni na sponzorovaných atletů a týmy, které jsou podporvané na jejich cestách. Zůstaň naladěn, přijde více! Peace and love!

 

Buďte aktuální i na: Facebook, Youtube, Instagram

Facebook Comments

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *