fbpx

Street Workout Mistrovství Slovenska 2016

Street Workout Mistrovství Slovenska 2016 – již 3.ročník mistrovství Slovenské republiky v disciplíně street workout, které se konaly v sobotu, 4. 6. 2016 v Žilině. O skvělou organizaci se postarali, tak jako předchozí ročníky, kluci ze Street Workout Nitra spolu se skvělým týmem kluků ze Žiliny a econtra.eu.

O diváků a také soutěžících nebyla nouze, což potvrzuje celkový počet registrovaných v kategorii freestyle muži 39 účastníků + 3 ženy, a ve weighted kategorií, 20 účastníků. V porotní křeslech se tentokrát objevily opravdu světová jména jako jsou Sensei, Jay Chris, Ricky Warren z Londýnského street workout týmu BarSparta.

Bar sparta street workout

Jay Chris, Ricky Warren, Sensei / BarSparta

Soutěž odstartovala kolem desáté hodiny dopoledne kategorií freestyle muži. Kluci měli 90 sekund na to, aby ukázali to nejlepší, co je v nich. V prvním kole se zúčastnilo 39 soutěžících, z kterého postoupilo 15 nejlepších do finále. Mohli jsme vidět opravdu skvělé výkony silových prvků i freestylových triků, díky nimž se úspěšně umístnili:

1. místo: Dávid Molko

2. místo: Matúš Meško

3. místo: Šimon Forai

freestyle muzi street workout

Vítězové kategorie freestyle muži

Zahanbit se nedali ani ženy se svými výkony gymnastických, silových a také freestyle prvků. Musíme uznat, že od prvních ročníků je úroveň ženského freestyle-u z roku na rok kvalitnější.

Vítězky freestyle ženy

Z leva: Simona Máteová, Klaudia Glejdurová, Veronika Greinerová

Na medailová příčkách se umístnili:

1.miesto: Simona Máteová

2.miesto: Klaudia Glejdurová

3.miesto: Veronika Greinerová

freestyle zeny

Vitězky kategorie freestyle ženy

Vítězové obou freestylových kategorií pojedou reprezentovat Slovenskou republiku na mistrovství světa v street workout do Moskvy!

Třetí kategorie – weighted sestávala ze dvou discipín. Udělat co největší počet opakování shybů s 32kg závažím a největší počet opakování dipů se 48kg závažím. Zde se ukázaly opravdu superman – ovské výkony!

weighted kategorie vítězové

Weighted kategórie vítězové

Medailová umístění v jednotlivých váhových kategoriích:

Weighted nad 83kg: 1. místo Andrej Katrinčík, 2.místo Daniel Kurek, 3. místo Patrik Matiaška

Weighted od 75kg do 83kg: 1.místo Dávid Molko, 2. místo Adam Austera, 3. místo Miroslav Hajdú

Weighted do 75kg: 1. místo Peter Kovaľ, 2. místo Peter Bajánek , 3. místo Peter Kraľovič

O doprovodný program se postaral i známý slovenský raper Čistychov, který podpořil akci svým vystoupením. Všem nadšencům sportu vzkázal, aby nadále dělali to, co je baví, a aby nezapomínali i na kvalitní regeneraci a strečink.

slovenský raper čistychov

Čistychov

Born to Trick podpořilo akci věnováním věcných cen pro vítěze, a na místě jste si mohli zakoupit oblečení v stánku Born to Trick Shop.

Born to Trick shop parkour a workout oblečenie

Born to Trick shop

Návštěvníci eventu měli možnost občerstvit se ve stáncích s občerstvením, děti mohli využít skákací hrad, a na památku jste se mohli pofotít ve fotobúdce.

My jsme skákací hrad vyzkoušeli i s porotci. Viz krátké video o tom, jaké dojmy mají z celého eventu, jak se dostali na slovenské mistrovství, a co odkazují všem street workout nadšencům. Sensei, Jay Chris, Ricky Warren z tímu BarSparta.

Skvělý den se ukončil kolem 18 hodin večer. Klukům patří opravdu velká poklona za letošní organizaci! Vítězem přejeme hodně štěstí na mistrovství světa v Rusku, a těšíme se na další street workout mistrovství Slovenska o rok!

Street Workout mistrovství Slovenska 2016

Mistrovství Slovenské republiky v street workoutě

 

Facebook Comments

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *