fbpx

Trick Point

trick-pointTrick Point

Následuj na: Facebook, Youtube, Instagram
Životný styl: Parkour, Freerunning
Poloha: Prievidza – Slovensko

 

Trick Point – Členové:

Jaroslav Franc

Jaroslav Franc

Jan Duračka

Jan Duračka

Džesika Brnová

Džesika Brnová

Jakub Pucher

Jakub Pucher

Martin Hlava

Martin Hlava

 

Trick Point – Priběh:

Jsme akrobatická skupina, působící na slovenské scéně. Zaměřujeme se na exhibiční vystoupení, eventy, promo akce, show, na tvorbu reklam, herectví, tenečné vystoupení, projekty akrobaticko – kaskadérského, parkourového, trickingového či freeruningového charakteru. Trick Point je pod vedením Jaroslava Franca. Díky atraktivitě a dynamice pohybu, mají naše aktivity mimořádně silný vliv na emoční stránku pozorovatele.

Spolupracujeme a trénujeme asi pět let. Starý tým se jmenoval ještě 3run Club Prievidza. V roce 2014 náš tým prošel několika změnami jako je změna názvu na Trick Point. Se starým týmem jsme navštívili spoustu akcí po Slovensku. Na začátku to byl čistě parkourovo-freerunningový klub kde se prostřídalo mnoho lidí.

Na začátku roku 2014 jsme se rozhodli pustit se do věcí více profesionálne. Hlavní změnou bylo i obsazení týmu, kde přišli lidé kteří by tvořili dobré jméno a reputaci týmu. Další nová věc, která se nám naskytla byla spolupráce s Born to Trick. Naši členové se věnují různým disciplínám jako je tricking, parkour, freerunning a tanec. To byl také jeden z důvodů, proč se nám změnilo jméno týmu na Trick Point. Teď to více mluví za to, čemu se opravdu všichni věnujeme. Rovněž spolupracujeme s týmem Freerun Slovakia. Navštěvujeme jejich školu, kde společně zdokonalujeme své dovednosti. Dnes nás je v týmu sedm. Pár informací k členům týmu:

Jaroslav Franc – vůdce celého týmu. Jeden z prvních následovatelu parkouru na Slovensku (od roku 2004). Právě on přinesl Parkour do Prievidze. Jan Ďuračka – Od roku 2011 se věnuje trickingu a parkouru. V minulosti hrával hokej, věnoval se gymnastice a také tančil Hip-hop. Jakub Pucher – v jedenácti začal s folklórním tancem. V roce 2009 začal s freerunningem a trickingem. Džesika Brnová – v jedenácti byla mažoretka. Parkouru a Freerunningu se začala věnovat v 13 letech. Martin Hlava – parkouru a freerunningu se věnuje od roku 2012. Ještě před tím se věnoval kanoistice.

 

Facebook Comments